22/07/2024
Pagrindinis / Sportas / Daugiausiai uždirbantys futbolininkai 2024: Kas jie?
Daugiausiai uždirbantys futbolininkai 2024 - Harry Kane

Harry Kane

Futbolas yra ne tik aistra, bet ir didžiulė finansinė rinka. Kiekvienais metais futbolininkų atlyginimai auga, o žvaigždės pasiekia vis naujas aukštumas. 2024 metais yra keli žaidėjai, kurie išsiskiria savo įspūdingais uždarbiais. Taigi, kas gi yra daugiausiai uždirbantys futbolininkai 2024 metais?

10. Harry Kane

Harry Kane
Harry Kane

Atlyginimas: $34.8 milijono
Harry Kane persikėlimas iš “Tottenham” į “Bayern Munich” sulaukė įvairių vertinimų. Vieni mano, kad tai buvo nesėkmė, nes jis nepasiekė jokių trofėjų, kiti – kad tai buvo finansinė sėkmė, padariusi jį vienu iš daugiausiai uždirbančių futbolininkų. Nesvarbu, kaip vertinsime, jo metinis atlyginimas tikrai įspūdingas.

9. Kalidou Koulibaly

Kalidou Koulibaly
Kalidou Koulibaly

Atlyginimas: $41.2 milijono
Kalidou Koulibaly, vienintelis gynėjas šiame sąraše, sugebėjo po sunkios karjeros etapo “Chelsea” klube pereiti į “Al Hilal” ir užsitikrinti didžiulį atlyginimą. Jo persikėlimas į Saudo Arabiją tapo labai pelningu, užtikrinusiu jam vietą tarp daugiausiai uždirbančių futbolininkų.

8. Riyad Mahrez

Riyad Mahrez
INSTAGRAM |@riyadmahrez26.7

Atlyginimas: $62.8 milijono
Riyad Mahrez persikėlimas iš Europos į Saudo Arabijos klubą “Al-Ahli” atnešė jam milžinišką atlyginimą. Buvęs “Leicester City” ir “Manchester City” žaidėjas dabar mėgaujasi savo pasiektais trofėjais ir didžiuliu atlyginimu.

7. Sadio Mané

Sadio Mané
INSTAGRAM | @sadiomaneoficiel

Atlyginimas: $64.4 milijono
Sadio Mané, žaidžiantis “Al-Nassr” kartu su Cristiano Ronaldo, yra vienas iš didžiausią atlyginimą gaunančių futbolininkų. Jo metinis atlyginimas yra įspūdingas, ir tai leidžia jam mėgautis finansine sėkme kartu su savo komandos draugais.

6. Erling Haaland

Atlyginimas: $72.5 milijono
Erling Haaland, nors ir pralaimėjo Lionel Messi “Ballon D’Or” apdovanojimą, vis tiek gali didžiuotis savo atlyginimu. Jo metinis uždarbis viršija $70 milijonų, kas rodo jo vertę tiek aikštėje, tiek už jos ribų.

5. Lionel Messi

Atlyginimas: $100 milijonų
Lionel Messi perėjimas į “Inter Miami” pakeitė JAV futbolo veidą. Jo atlyginimas yra didžiausias MLS istorijoje, o jo įtaka klubui yra akivaizdi. Messi uždirba $100 milijonų per metus, kas yra puikus atlyginimas už jo išskirtinius sugebėjimus.

4. Kylian Mbappé

Atlyginimas: $115.9 milijono
Kylian Mbappé atsisakė daugybės pasiūlymų iš Europos klubų ir Saudo Arabijos, pasirinkdamas likti “Paris Saint-Germain” klube iki 2024 metų. Tačiau jo kontraktui pasibaigus, jis persikels į “Real Madrid”, kur jo atlyginimas gali sumažėti. Tačiau kol kas jis išlieka vienu iš daugiausiai uždirbančių žaidėjų pasaulyje.

3. Karim Benzema

Karim Benzema
Karim Benzema

Atlyginimas: $162 milijonai
Karim Benzema, laimėjęs “Ballon D’Or” 2022 metais, nusprendė baigti savo karjerą Europoje ir persikelti į Saudo Arabijos klubą “Al-Ittihad”. Jo metinis atlyginimas siekia $162 milijonus, o tai rodo, kaip pelninga gali būti karjeros pabaiga Saudo Arabijoje.

2. Neymar

Neymar
INSTAGRAM | @neymarjr

Atlyginimas: $164 milijonai
Neymar, persikėlęs iš “Paris Saint-Germain” į “Al-Hilal”, uždirba $164 milijonus per metus. Nors jis dėl traumų nedaug žaidė, jo klubas vis tiek sugebėjo laimėti lygą be jo pagalbos. Jo atlyginimas yra antras didžiausias istorijoje.

1. Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Atlyginimas: $330 milijonų
Cristiano Ronaldo perėjimas į “Al-Nassr” užtikrino jam didžiausią atlyginimą sporto istorijoje – $330 milijonų per metus. Ronaldo yra ne tik futbolo legenda, bet ir finansinė sėkmė, užtikrinanti jam patogų gyvenimą ir po karjeros pabaigos.


Daugiausiai uždirbantys futbolininkai 2024 metais yra tikri futbolo pasaulio milžinai. Jų ne tik išskirtiniai talentai, bet ir pelningi kontraktai leidžia jiems būti šio sąrašo viršūnėje. Nuo Cristiano Ronaldo su neįtikėtinu $330 milijonų atlyginimu iki Harry Kane su $34.8 milijonais – kiekvienas iš šių žaidėjų įrodo, kad futbolas yra ne tik sportas, bet ir milžiniškas verslas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *